Yaşam

Vaziyet Alın Dedikodu Kazanı Yine Kaynıyor: Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Ayrıldı mı?

Survivor’ın olaylı aşıklarından Nisa ve Ogeday yine kafalarımızı karıştıran bir hamleyle magazin gündemine düştü. Birlikte katıldıkları Survivor All Star esnasında sevgili oldukları söylenen çift, programdan çıktıktan sonra bu durumu zaten itiraf etmişti. Bir süredir birliktelikleri devam eden Nisa ve Ogeday’ın son hareketleri ayrıldıkları biçiminde yorumlandı. Gelin bakalım neler oluyor… ?

Survivor 2021’in en çok konuşulan isimlerinden Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken, sevgililik tezleriyle sık sık gündeme gelmişti hatırlarsanız.

Yarışmanın bitmesinin akabinde 2017 Survivor şampiyonu olan Ogeday ve 2012 şampiyonu olan Nisa birlikteliklerini itiraf etmiş, birlikte toplumsal medya paylaşımları yapmaya başlamıştı.

İkili hakkında daima ayrıldıklarına dair açıklamalara yer verilse de, çift bu durumu her seferinde yalanlamış ve birbirlerini çok sevdiklerini söylemişti.

İkili Instagram hesaplarında birbirlerini takip etmeyi bıraktılar.

Daha öncesinde ayrıldıkları sav edildiğinde birlikte fotoğraflar paylaşan çift hem fotoğrafları sildi hem de birbirlerini takipten çıktı.

Siz bu mevzuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu