Haber

İmamoğlu: Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki Millet İttifakı olarak ülkemizin her bir ferdinin uzun zamandır hak ettiği…

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İnanıyoruz ki Millet İttifakı olarak Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde ülkemizin her bir ferdinin hak ettiği aydınlık yarınlara ulaşacağız. .”

Millet İttifakını oluşturan altı siyasi partinin liderleri bugün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde bir araya gelerek cumhurbaşkanı adaylarını açıkladılar. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayımızdır” diyerek Kılıçdaroğlu’nun adaylığını açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra CHP Genel Merkezi’ne gelerek Genel Merkez önünde kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi.

Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile sahne aldı. Ardından Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi halinde ‘Cumhurbaşkanı Yardımcısı’ olacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kürsüye davet edildi.

CHP Genel Merkezi önünde karşılamanın ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kemal Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş’ı etiketleyerek şunları söyledi:

Millet İttifakı olarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde, ülkemizin her bir ferdinin hak ettiği aydınlık yarınlara en kısa zamanda ulaşacağımıza inanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu