Yaşam

Heyecan ve gizem dolu dizi Temmuz’da BBC First ekranlarında olacak.

Esrarengiz cinayet vakalarını ve sevilen dizi “Sanditon”u analiz eden “Unutulmayan”, Temmuz ayında BBC First’te yeni bölümleriyle ekranlara dönecek.

İngiliz polisiye drama dizisi “Unforgotten” beşinci sezonuyla, bir grup Londralı dedektifin faili meçhul cinayetlerin ardındaki sırları ortaya çıkarmasıyla geri dönüyor. Bu dönemde ünlü oyuncu Sinéad Keenan’ın canlandırdığı Jess James karakteri baş dedektif olur. Sanjeev Bhaskar, Dedektif Sunil “Sunny” Khan rolünü yeniden canlandırıyor. Cinayetlerin işlendiği dizinin yeni sezonunda kırık bir bacağın bulunmasıyla dedektiflerin maceraları yeniden başlıyor. Grup, bacada kopmuş bacağı bulunan kurbanın öldürülmesinin ardındaki gizemi çözmeye çalışır. Gruba yeni katılan dedektif, Sunny ile ilişkisine inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapar. Bu da davanın seyrini etkiler. Yeni bir cinayet davasıyla devam eden Unutulmaz dizisi 6 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00’de BBC First’e geliyor.

Sanditon sakinlerinin aşk arayışı durmaksızın devam ediyor

BBC’nin sevilen dizisi “Sanditon” üçüncü döneminde aşkı aramaya devam eden karakterlerin hikayelerini anlatıyor. Dizinin başkahramanı Charlotte, nişanlısıyla birlikte Sanditon’a döner ve Colbourne’a olan hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Georgiana, aralarındaki yadsınamaz çekim artmaya devam ederken yansımaların kontrolünü kaybeder. Denham’ın eski gençlik aşkı yeniden alevlenirken Edward değiştiğini iddia eder. Aynı zamanda, Augusta Markham’ın servetinin karşı konulamazlığıyla boğuşur. Sayısız düğüne ve hayal kırıklıklarına rağmen gerçek aşkı aramaya devam eden “Sanditon” dizisi 10 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de BBC First ekranlarında hayranlarıyla buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu