Haber

Halk Pazarı Bucalı’nın can damarı oldu

Ülke ekonomisinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle vatandaşlar darboğazdan geçerken Buca Belediyesi, vatandaşların yüzünü güldürdü. Sosyal belediyeciliğin en keyifli örneklerinden birini sergileyen Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın açılışını yaptığı Buca Halk Pazarı, Bucalıların can damarı oldu.

Yüzlerce çeşit esere uygun fiyata ulaşan vatandaşlar belediyeye teşekkür ederken, Lider Kılıç, “Vatandaşımızın tüm imkanlarımızla yanındayız” dedi.

Halkın sağlıklı, ucuz ve güvenilir gıdaya uygun fiyata ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Buca Halk Pazarı, Buca Belediyesi Mustafa Kemal Mahallesi Ek Hizmet Binası’nda haftanın 6 günü hizmet veriyor. Buca Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve diğer üretici kooperatiflerinin çalışmalarının da yer aldığı, gıdadan temizlik ekipmanlarına kadar geniş bir çalışma yelpazesine sahip olan Buca Halk Pazarı, Bucalılardan büyük ilgi görüyor. Buca Belediyesi Üzüm Kartı ile alışveriş yapma imkanı da sunan Halk Pazarı’ndan dileyen herkes yararlanabiliyor.

BUCALIN İLE BİZ

Ülkemizdeki enflasyon nedeniyle özellikle orta ve alt gelirli vatandaşların çok zor durumda olduğuna değinen Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Son yıllarda amansız bir şekilde artan fiyatların bizim canımızı ne kadar yaktığının farkındayız. vatandaşlar. Yerel yönetim olarak ‘resim böyle olunca biz ne yapalım’ diye düşündük. Yaptığımız çalışmalar sonucunda uygun fiyatlarla Buca Halk Pazarını vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Tüm imkanlarımızla vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu