Yaşam

50 yaşına giren Şevval Sam, doğum gününü en büyük hayali olan Ölüler Günü Festivali’nde kutladı.

Hem şarkıcılığıyla hem de oyunculuğuyla adından söz ettiren Şevval Sam, 50’nci yaş gününü farklı bir kutlamayla kutladı. Yıllardır hayalini kurduğu Ölüler Günü Festivali’ne giden Sam, yeni yaşını giydiği ilginç kostümle dans ederek kutladı.

YILLARCA HAYAL ETTİĞİ YERE GİTTİ

Yasak Elma dizisindeki Ender rolüyle gönülleri fetheden ve alkış alan performansıyla başarısını yurt dışına da taşıyan Şevval Sam, yaptığı paylaşımlarla da adından çokça söz ettiriyor. 50. yaş günü için Meksika’ya uçan Şevval Sam, yıllardır hayalini kurduğu festivale katıldı. Doğum gününe özel makyaj yapan ve farklı bir kostüm seçen güzel oyuncu, yeni yaşını doyasıya dans ederek kutladı.

“BIRAK ÖLEYİM GEL VE ​​SIFIRLANALIM”

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Şevval Sam, paylaşımına şu notu yazdı: “Uzaktan yazıyorum arkadaşlar (11 saat fark). Bu yıl yeni yıla 11 saat geç başlayacağımı düşünmüştüm. Neyse, döndüğümde ödeyeceğim. Hatta ölüm gününde ölüp geri dönüp sıfırlanacağımı bile düşündüm. 50 yıldır bu gezegende olmak, düşününce çok ilginç. .. Hikayemi tüm acısıyla tatlısıyla seviyorum. Bunca yıldır en büyük hayalim Ölüler Günü Meksika’ya gitmekti. Prensesimin ülkesine gitmekti. Bu yıl bu hayalimi yarı yaşımdayken gerçekleştirdim. yüz yaşında. Dünya her gün değişiyor, gezmek, görmek lazım. Hayatımın en güzel tatilini geçirdim diyebilirim. Birkaç fotoğraf paylaşıyorum. Devamı gelecek. “Bir açılış yapayım. Yeni yılımı kutlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. Cevap verebildiklerim ve yapamadıklarım. Lütfen sevginizin benim için çok değerli olduğunu unutmayın.”

gurgentepehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu