Ekonomi

Uber, sarı taksiden büyük taksi segmentlerine geçiş için araç satın alma desteğini başlattı

Uber, Siyah Taksi ve Sarı-Siyah Geniş Taksi segmentine geçmek isteyenler için güçlendirme kampanyasıyla 8+1 ticari minivan araç alımında özel avantajlar sunuyor.

Global teknoloji platformu Uber, Türkiye’de ticari taksi plakalarıyla faaliyet gösteren Kara Taksi ve UKOME yönetmeliğine göre minibüs veya taksiden taksiye dönüştürülen yeni Sarı-Siyah Geniş Taksi geçişlerini araç alımlarında sağladığı avantajlarla destekleyerek dönüşüme katkı sağlamayı hedefleyen yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya, Siyah Taksi ve Sarı-Siyah Geniş Taksi’ye yatırım yapmak isteyenler için değerli bir fırsat sunarken, Uber uygulamasını kullanan İstanbullular ve turistler, daha geniş oturma alanları sunan minivan taksilerle daha lüks ve konforlu bir seyahat deneyimine kolayca ulaşabilecek.

Başvurular Eylül ayına kadar tamamlanmalıdır.

Uber Türkiye CEO’su Neyran Bahadırlı, ” İstanbul’da siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi geçişlerine destek olabileceğimiz ve sektöre katkı sağlayabileceğimiz tüm fırsatları değerlendiriyoruz. Uber’in 8+1 ticari minivan araç satın almak isteyen taksi iş ortaklarına sunduğu araç bazında kampanya ile birlikte siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi dönüşümünü destekleyerek toplu ve aile kullanımına uygun minivan taksilerle daha geniş ve konforlu seyahat seçeneklerini artırmayı hedefliyoruz.” söz konusu.

Araç alım ek kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Uber Sürücü Destek Merkezi’ni ziyaret edebilir veya Uber uygulamasındaki yardım bölümünden Uber ile iletişime geçebilir. Siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi kartı almak isteyenler ile Uber’in sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin eylül ayına kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

Uber uygulaması nasıl çalışır:

  1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin
  2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve seyahatiniz için bir taksi çağırın
  3. Uber Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika sonra geleceğini takip edin ve aracın modelini, plakasını ve sürücüye ait tüm bilgileri takip edin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu