Teknoloji

Twitter’da Ücretli ve Gerçek Mavi Tiki Ayırabilirsiniz – Webtekno

Eylül 2022’de Elon Musk tarafından resmi olarak satın alındı heyecan birçok tartışmalı değişikliğe de ev sahipliği yaptı. Ancak bunların başında hep aylarca test edilmiş ve Twitter’ı oyuncak gibi hissettirmiştir. mavi tik değişikliklerigerçekleşti.

Tüm bu tartışmaların ardından mavi tik artık sadece Twitter Blue abonelerine (Elon Musk’ın beğendiği hesaplar hariç) verilen bir rozete dönüştü. Bu durum gerçek onaylı hesaplar ile mavi tikli hesapları birbirinden ayırmayı daha da zorlaştırırken günümüzde bu durum daha da zor bir hal almıştır. yeni bir çözümgelmek.

Hesapların mavi tik aldığı tarih artık Twitter’da da görülebilecek:

Twitter profillerine eklenen tek satır ile hesapların güvenilirlik tartışmaları büyük ölçüde çözüldü. Artık bir hesap önce onaylandığına göre, yani ilk kez mavi tik aldıHesap sayfasında görünür.

Bu bilgilere erişim, tartışmaların devam etmesine neden olacak bir biçimde sağlanır. Bir hesabın ne kadar süredir onaylandığını öğrenmek isteyen kullanıcıların o hesabın sayfasına girerek mavi tik rozetine tıklaması gerekmektedir.

Elbette bu önlem, Twitter ana sayfasında sahte ve gerçek hesapları ayırt etmemiz için yeterli değil. Ama en azından bir yerlerden ipucu alma fırsatımız oldu.

haberseben.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu