Haber

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Sezona Hazırlanıyor

Turgutlu BelediyesiKadın Basketbol Takımımız, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 2023-2024 hazırlıkları kapsamında antrenmanlara başladı.

Manisa’nın tek kadın basketbol takımı olan Trippters.com, üçüncü kez TKBL’de mücadele edecek. Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı yeni dönemin ilk antrenmanını yaptı. Oyuncular önce baş antrenör Kaan Artun önderliğinde parka inerek teknik antrenmanlarını yaptı.

Turgutlu’nun temsilcisi Yıldırım Beyazıt Spor Spor salonundaki antrenmanların yanı sıra kondisyon antrenmanlarını da kulübün sponsorlarından Bulls Gym Spor Salonu’nda gerçekleştirerek, dönem hazırlıklarını hızlı ve koordineli bir şekilde yürütüyor. Antrenman programı doğrultusunda oyuncular günde 2 defa teknik ve kondisyon antrenmanı şeklinde ağır tempoda lig müsabakalarına hazırlanacak.

Kadın basketbol takımının hazırlık süreci hakkında bilgi paylaşan Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Kaan Artun, şunları söyledi:

“TKBL’de yeni sezon hazırlıklarımız doğrultusunda diyetisyenimizin ölçümleri yapıldı, yakın zamanda kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçeceğiz. Üç hafta sonra antrenman maçları yapmayı planlıyoruz. yönetim olarak iyi bir takım oluşturduk.Takım olarak çok güzel bir uyum yakaladık.Uyumu profesyonel olarak maçlarımıza yansıtacağımıza inanıyoruz.”

Kaynak: ANKA / Spor

kurucasile-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu