Haber

Son Dakika Haberi: Erdoğan’dan Almanya’ya Gazze yansıması

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Türk Talebe Birliği’nin 62. Genel Kurulu’nda konuşuyor.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

İlgili Makaleler

Cumhuriyetin ilanından sonra da çalışmalarını sürdüren sendikamız, Hatay sorununun en hararetli günlerinde yaptığı eylemler nedeniyle 1936 yılında kapatıldı.

Yaklaşık 10 yıl sonra yeniden faaliyete geçen Milli Türk Talebe Birliği, 1965 yılına kadar ismine ve temsil ettiği misyona uymayan bir yönetimin elinde adeta perişan oldu. kendi adıyla ifade edilen pek çok sivil toplum kuruluşu gibi 12 Eylül darbesinin enkazı altında kaldı.

MTTB geçmişten günümüze bir köprüdür. Milli Türk Talebe Birliği’nin en önemli özelliği ülkemizdeki bütün milliyetçi ve dindar gençleri kucaklamayı başarmasıdır.

ALMANYA’YA GAZZE TEPKİSİ

Bütün Batı dünyası ve haçlı emperyalist yapı bir arada. Ne yazık ki dün akşam (Almanya’ya) yaptığım ziyarette bunları gördüm. Bunu Sayın Başkan’da da gördüm. İsrail 13 bin insanı öldürdü, bunu neden konuşmuyorsunuz? Batı ölen Müslümanları görmüyor.

İsrail vahşice öldürüyorsa bunun nedeni İslam dünyasının dağınıklığıdır.

Eğer hâlâ Türkiye’nin sadece sınırlardan oluşan bir ülke olmadığını kabul etmek istemeyen varsa ya gafildir ya da aklı ve kalbi başka çevrelere kiralanmış bir haindir.

İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR

Dün de söyledim, bugün de söyleyeceğim. İsrail terörist bir devlettir.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu