Haber

Son Dakika: Beşiktaş’ta başkanlık seçimi yeterli çoğunluk sağlanırsa 10 Aralık’ta, sağlanamazsa 17 Aralık’ta yapılacak.

Beşiktaş’ta seçim tarihi belli oldu. Siyah-beyazlı kulüpte yönetim kurulu toplantısının sona ermesinin ardından yapılan açıklamada, Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının 10 Aralık 2023 tarihinde yapılacağı duyuruldu. Toplantının ikinci ve son toplantısı ise çoğunluk aranmaksızın 17 Aralık Pazar günü yapılacak.

SİYAH BEYAZLARIN BEKLEDİĞİ TARİH BELİRLENDİ

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yönetim Kurulumuz bugün yapılan toplantıda Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı tarihlerini belirledi.

İDARİ VE MALİ GENEL KURUL TOPLANTISI 26 KASIM’DA YAPILACAK

Buna göre; Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı 26 Kasım Pazar günü yapılacaktır. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın ikinci ve son toplantı 3 Aralık Pazar günü yapılacaktır.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ 10 ARALIK’TA YAPILACAK

Kulübümüzün İnanılmaz Seçilmiş Genel Kurul Toplantısı 10 Aralık Pazar günü yapılacaktır. 10 Aralık Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü yapılacak. Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.”

basiskelehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu