Yaşam

Saba Tümer ile “Kafayı Değiştir” üniversiteli gençlerle buluşuyor

Altınyıldız Classics, gençleri odağında tutarak onlarla bir ortaya gelmeye devam ediyor.

Marka bu kapsamda Saba Tümer’in muvaffakiyet ve başarısızlık kıssalarını anlattığı “Kafayı Değiştir” temalı üniversite buluşmalarına sponsor oldu.

Türkiye’de erkek moda dünyasının öncülerinden Altınyıldız Classics, gençleri ve onların eğitimlerini odağında tutan bir marka olarak öğrencilere yönelik çalışmalar, sponsorluklar ve projeler gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Ünlü sunucu Saba Tümer, Altınyıldız Classics sponsorluğunda üniversiteli gençlerle bir ortaya gelerek muvaffakiyet ve başarısızlık öykülerini “Kafayı Değiştir” temalı bir aktiflikte anlatıyor. Tümer, konseptini kendi hazırladığı buluşmada başından geçen olumlu ve olumsuz tecrübeleri, yaptığı tercihleri ve tercihlerin sonuçlarını interaktif bir sunum ve esprili bir lisanla aktarıyor.

Saba Tümer ile “Kafayı Değiştir” projesi 3İK tarafından Meet Work of Women ismiyle düzenlenen aktiflik ile başladı. Proje Ege, Yıldız Teknik ve Hacettepe üniversitelerinin öğrenci kulüpleriyle gerçekleştirilen buluşmalarla devam edecek. Saba Tümer, sunumunun sonunda Altınyıldız Classics’in “Dünya Yaşasın Diye” çatısı altında evvel eğitim diyerek hayata geçirdiği ve her mağazası ile bir öğrenciye eğitim bursu sağlayarak part time iş, staj ve istihdamda öncelik imkânı sunduğu “Her Mağaza Bir Öğrenci” projesinin ayrıntılarını da öğrencilerle paylaşıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu