Ekonomi

LEAD Network Türkiye 2024-2026 Dönemi Strateji Lansmanı gerçekleşti

Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nigiz Ulak’ın liderliğinde yeni dönemde    takımlara liderlik edecek Yönetim Kurulu takım liderleri temsil ettikleri takımların stratejilerini ve yol haritalarını paylaştılar.

LEAD Network Türkiye Başkanı Neslihan Nigiz Ulak yaptığı açıklamada ‘4 Ocak tarihinde gerçekleşen Olağan Genel Kurulumuz ile 4. Dönem Yönetim ve Denetleme Kurullarımız belirlendi. Bu dönem Kuşak Araştırmacısı, Yazar ve Universum Türkiye Lideri Sevgili Evrim Kuran ve Egon Zehnder Türkiye Kıdemli Ortağı Sevgili Murat Yeşildere de Yönetim Kurulu Danışmanı olarak aramıza katıldılar.

Yeni Yönetim ekibi olarak 2024-2026 dönemi için heyecanla çalışmalarımızı başlattık. Bu çalışmalardan ilki de 4 Mart tarihinde yönetim ve denetim kurulu üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz çalıştayımız oldu. Bu çalıştay ile çeşitliliği, eşitliği ve kapsayıcılığı misyonumuzun tam merkezine yerleştiren dinamik bir üç yıllık strateji oluşturduk ve 2024-2026 dönemine ilişkin yol haritamızı belirledik. LEAD Network Europe ile uyumlu bir şekilde entegre olan Türkiye vizyonumuz, küresel ölçekte yankı bulmaya hazırlanıyor. Eş zamanlı olarak kurumsallaşma yönünde de önemli adımlar atarak sürdürülebilir büyüme için birliğimizi güçlendirdik. Yönetim ve organizasyon yapımızı yeniden tasarlayarak, önceliklerimizi ilerletmek için sağlam bir temel oluşturmaya ve kadın liderlerin yükselmesini desteklemeye devam edeceğiz. Her düzeyde 50-50 temsiliyeti elde etmek için dernek olarak yeteneğimize güveniyoruz.’’ dedi.  Sözlerini bitirirken üyeleri Strateji doğrultusunda belirlenen 8 öncelikten kendilerine en uygun olanda gönüllü olmaya davet eden Ulak, ‘’ Yeni dönemde etki alanımızı gönüllü sayımızı da artırarak başarmak arzusundayız dolayısıyla değişimi yaratmak için lütfen gönüllü olun ve bu değişimin aktif destekçisi olun’’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu