Ekonomi

İstanbul Havalimanı çalışanları ‘Skywalkers’ etkinliğinde buluştu

İGA İstanbul Havalimanı’nın binlerce çalışanı “Skywalkers” etkinliğinde bir araya geldi.

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen etkinlik, çalışanlarının katılımıyla havalimanı otoparkında yapılıyor.

Sloganı “Biz Misafiriz” olan 2 günlük “Skywalkers” etkinliğinde yarışmalar ve sahne performansları da yer alıyor.

İGA İstanbul Havalimanı çalışanlarına özel motivasyon etkinliği kapsamında bilgilendirme yarışları, paneller ve workshoplar düzenleniyor.

Müzik gruplarının sahne aldığı etkinlikte, çalışanlar sokak lezzetleri ile keyifli vakit geçiriyor.

Etkinlikte bir konuşma yapan İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, çalışanlarla birlikte böyle bir etkinlikte ön plana çıkmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kendilerini dünyadaki rakiplerinden ayıran değerli bir özelliğe sahip olduklarını belirten Samsunlu, “Bu da Türk misafirperverliği olarak karşımıza çıkıyor. Bu havalimanında sizlerle birlikte yolcularımıza ve paydaşlarımıza Türk misafirperverliğinin en üst seviyesini yansıtıyoruz.” söz konusu.

Dünya Sivil Havacılık Örgütü’nün Güney Kore’de düzenlediği bir konferansa katıldığını anlatan Samsunlu, şunları kaydetti:

“Dünyanın her köşesine gittiğinizde oradaki insanların havalimanınızı anlatması, oradan geçerken yaşadıklarını anlatması, orada alkışlaması beni çok mutlu ediyor, umutlandırıyor. Biz 5 yıllık bir şirketiz. 50-60-70-80 yıllık bir geçmişe sahip rakipler olarak görüyoruz.Yılda bir kez çıkan bu kadar çok genç kümenin bu kadar başarılı olmasıyla hepiniz gurur duymalısınız. Bu havalimanında yaptığınız işler hem ülkemiz hem de dünya için çok değerli. Bunun için seni alkışlıyorum.”

İGA İstanbul Havalimanı’nın sürdürülebilirlik faaliyetleri ve hedeflerinden bahseden Samsunlu, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında yapılan çalışmaları anlattı.

Samsunlu, afet bölgesindeki mücadeleye destek veren İGA çalışanlarına teşekkür etti.

“İyi Fikir Projesi” yarışmasında dereceye girenlere ödüllerinin verildiği etkinlik, yarışlar ve sahne performanslarıyla devam ediyor.

haberkorkut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu