Haber

Ekrem İmamoğlu, Tevfik Göksu’yu ormana çağırdı; İBB Meclisi’nde gerilim tavan yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi kasım ayı oturumlarının son birleşiminde 2023 yılı bütçesi görüşüldü. İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, Meclis’e sunulan 115 milyar 250 milyon TL’lik bütçeye ait bir de konuşma gerçekleştirdi.

HER ŞEY İMAMOĞLU’NUN KONUŞMASIYLA BAŞLADI

İlgili Makaleler

O sırada AK Parti Küme Başkanvekili ve Esenyurt Belediye Lideri Tevfik Göksu ile İmamoğlu ortasında enteresan bir konuşma gerçekleşti. İmamoğlu, gayrimenkul satışlarına daha evvelki devirde verilen onayların bu devirde verilmemesini eleştirdi. İBB Lideri sonrasında da durdurulan metro sınırlarıyla ilgili konuşurken AK Parti sıralarında sesler yükseldi.

“GERGİN ARKADAŞLARA ORMANDA YÜRÜYÜŞ YAPTIR”

İmamoğlu, Sarıyer Belediye Lideri Şükrü Genç’e dönerek “Şükrü başkan, Esenler’de gerginliği alan bir park varmış Tevfik Göksu söylemişti. Ancak belirli ki yararlı olmadı lider hala gergin. Sen davet et de gergin arkadaşlara Atatürk Kent Ormanı’nda bir sabah yürüyüşü yaptır” dedi.

“ORMAN DEYİNCE SEN NE ANLADIN SEVGİLİ BAŞKAN”

Bu sözlere sinirlenen Tevfik Göksu ise Ekrem İmamoğlu’na seslenerek, “Sen de geleceksin o zaman” dedi. İmamoğlu ise bu davete, “Gelirim tabi. Orman deyince sen ne anladın sevgili başkan” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu