Yaşam

Düğünde damada ‘acı kaybımız’ yazılı çelenk şakası

Düğünde damada ‘acı kaybımız’ yazılı çelenk şakası

SİİRT Siirt’te nikah masasına oturan damadın arkadaşları ve ağabeyi ilginç bir şaka yaptı. Siirt’te bir nikah salonunda düzenlenen nikahta damadın arkadaşları ve ağabeyi cenaze korteji düzenledi. Düğün sırasında cenaze kortejini gören gelin, damat ve davetliler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Onun Latife olduğunu sonradan anlayan damat, gelin ve davetliler kahkahalara boğuldu.

Siirt’te nikah masasına oturan Halit Ataker ve Yıldız Aksu çifti, düğünlerinde arkadaşları ve damadın ağabeyi hakkında şakalaştı. Damadı yaşarken öldüren arkadaşları, önlerinde imam kılığına girmiş bir adam, damadın vesikalık fotoğrafı ve üzerinde ‘Acı Kaybımız’ yazılı çelenkle içeri girdi. Durumun şaka olduğunu sonradan anlayan salondakiler kahkahalara boğuldu ve salonda alkışlar koptu.

Sosyal medyada buna benzer şakalara denk geldikleri için kardeşine böyle bir şaka yapmak istediğini belirten damat Halit Ataker’in kardeşi Kadir Ataker, şakaya kendi mizaçlarını da katarak eğlenceli bir aktivite yaptıklarını söyledi. misafirleri bu duruma güldü. Ataker, “Ağabeyimin düğünü münasebetiyle bir aranjman hazırladık. Düğün etkinliği başlamadan önce imam kıyafeti ve çelenk hazırlayarak nikah sırasında görünmeyecek bir alana yerleştirdik. Gelin ve damat nikah masasına oturtuldu. bu düzenlemeden habersiz.Düğünün ortasında gelin ve damadın haberi olmadığı bir zamanda.Düğün durdu ve imam olayını ortaya çıkardık.Misafirlerle birlikte şaşkın bakışlar arasında odaya girdik. gelin ve damadın.çok farklı bir dönüş oldu.zaten düğüne ayrı bir renk kattı.bu bizi,ailemizi ve misafirlerimizi çok mutlu etti.düğünümüzün sonuna geldik.biz aslında bir benzerini bir paylaşımda görmüştük ama kendi çabamızla fikirlerimizi ortaya koyarak biraz daha değiştirdik biraz daha renkli hale getirdik.arkadaşlarımızla bu etkinliği bu şekilde planladık.planladık ve düğün gerçekten çok farklı ve anlamlı bir görsel şölene dönüştü. Klasik bir düğün töreninden çok daha eğlenceli hale geldi. Bu cümbüş bizi ve tüm davetlileri mutlu etti ve düğüne ayrı bir renk kattı.”

haber-savsat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu