Haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten Kumluca’ya stadyum hazırlama protokolü

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Kumluca’ya spor kompleksi kelamını yerine getiriyor. Lider Böcek, Kumluca Belediye Lideri Mustafa Köleoğlu ile birlikte güreş, deve güreşi, şenlik ve etkinliklerde kullanılmak üzere Kumluca’ya ‘Stadyum Projesi Hazırlama Protokolü’nü imzaladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Antalya’nın ilçelerinin muhtaçlık ve eksiklerine yönelik proje geliştirmeyi sürdürüyor. Kumluca Belediye Lideri Mustafa Köleoğlu’nun Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’ten spor kompleksi talebi yerine geliyor. Lider Muhittin Böcek, Kumluca Belediye Lideri Mustafa Köleoğlu ile birlikte Kumluca’ya stadyum üretimine yönelik proje hazırlanması için protokol imzaladı.

İLK İMZALAR ATILDI

Başkan Muhittin Böcek, yaptığı açıklamada, “Mustafa kardeşimin Kumluca’ya spor kompleksi talebi olmuştu, şimdi ilk adımı atıyoruz. Kumluca Belediyesi ile Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak Kumluca’da güreşler, deve güreşi, festival gibi etkinliklerde kullanmak üzere stadyum yapımına yönelik proje hazırlanması için protokolümüzü imzalıyoruz. Kumluca’mıza hayırlı olsun” dedi.

KUMLUCA HALKI İSMİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Kumluca Belediye Lideri Mustafa Köleoğlu, Lider Muhittin Böcek’e Kumluca halkı ismine teşekkür etti. İmzalanan protokol ile birlikte Kumluca’nın Karşıyaka Mahallesi’nde yer alan mevcut stadyum alanının yerine yeni stadyum projesinin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Etüd Proje Müdürlüğü tarafından proje hazırlanması yer alıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu